CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecam opiece Matki Bożej. Zachęcam do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominam, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. W czasie wyjazdu poszukajmy wcześniej kościół, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej. W tym celu możemy wykorzystać możliwości internetu. Witam wszystkich przybywających do naszej parafii i życzę dobrego wypoczynku.

  2. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Pana Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

  1. Nasz Parafialny Dzień Chorych przeżyjemy w sobotę, 27 lipca. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych o g. 15.00 w Kleszczynie. Po Mszy św. spotkanie i poczęstunek. O przygotowanie tego dnia proszę parafialną Caritas.

  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Wojciech Felsaj, st. wolnego, zam. w Skicu, Dajana Syska, st. wolnego, zam. w Bługowie.

  3. Prenumeratorów gazet proszę o wpłatę 68 zł za 3 kwartał.

  4. Uczniowie klasy 1 średniej będą mieli bierzmowanie 11 października br. Uczniowie klasy ósmej w przyszłym roku w czasie wizytacji biskupiej.