DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w Sławianowie po wieczornej Mszy św., w Skicu w środę po Mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a w Kleszczynie w czwartek.

  2. W środę, 23 czerwca, w Rzymie rozpocznie się 10. Światowe Spotkanie Rodzin (potrwa do 27.06) pod hasłem „Miłość rodzinna: powołanie i droga do świętości”.

  3. W środę przeżyjemy także Dzień Ojca. Będziemy się modlić za wszystkich ojców w naszej parafii, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania.

  4. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi, przypada w czwartek 24 czerwca. To on wskazał Jezusa jako Baranka Bożego.

  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam na g. 18.00 do Sławianowa na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku, za piękną pracę wychowawczą naszych nauczycieli, pedagogów, pracowników szkoły, za rzetelną pracę dzieci i młodzieży, uwieńczoną dobrymi wynikami.