-
Ciągle trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Nabożeństwa czerwcowe w Sławianowie po wieczornej Mszy św., w Skicu w środę, a w Kleszczynie w czwartek po Mszy św. o g. 17.00.
-
Prenumeratorów gazet proszę o wpłatę 98 zł za III kwartał.
-
Spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Krakowa będzie dzisiaj po Mszy św. o g. 11.15 w Sławianowie.
-
W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego zapraszam: w Kleszczynie w czwartek o g. 8.30, a w Sławianowie w piątek o g. 9.30,
-
W niedzielę za tydzień, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych – wieczną nagrodę.
-
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Robert Zgarda, kawaler, zam. w Złotowie, Ewa Bianga, panna, zam. w Buntowie.