NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne, które jednocześnie są odnowieniem naszych misji parafialnych jakie przeżyliśmy przed Nawiedzeniem Obrazu Jasnogórskiego w 2018 roku. Potrwają one do Bożego Ciała. Msze św. od poniedziałku do środy w Kleszczynie o g. 16.30, w Skicu o g. 17.45 i w Sławianowie o g. 19.00. W Boże Ciało wg porządku niedzielnego. Rekolekcje poprowadzi pallotyn ks. Jerzy Gugała.

  2. Składka na rzecz rekolekcjonisty będzie na Mszach św. w Boże Ciało.

  3. W najbliższy czwartek, 3 czerwca, w liturgii będziemy celebrowali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Zgodnie z decyzją ks. biskupa będzie tylko procesja wokół kościoła po Mszy św. w Sławianowie.

  4. Rocznicę I Komunii świętej dzieci z klas 4 przeżyją w Boże Ciało, 3 czerwca, na Mszy św. o g. 11.15 w Sławianowie.

  5. Procesja wokół kościoła, w ramach oktawy Bożego Ciała będzie w Kleszczynie w piątek po Mszy św. o g. 17.00, a w Skicu w piątek po Mszy św. o g. 18.00.

  6. W tym tygodniu przypada 1 piątek miesiąca. Do chorych udam się od g. 9.00.

  7. Dzieci pierwszokomunijne na rzecz dzieci na misjach zebrały 580 zł. Bóg zapłać.

  8. Przypominam, że Komunie święte od 2023 roku, za dwa lata, będą w niedziele Wniebowstąpienia Pańskiego.

  9. Spotkanie uczniów klas 6 i 7 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień po Mszy św. o g. 11.15 w Sławianowie.

  10. Na wpisy po przeglądzie do ksiąg budowlanych obiektów z naszej parafii wydałem 900 zł. Takie wpisy muszą być dokonywane co roku.