DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Październik ogłoszony został przez papieża Franciszka nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Dlatego w tym roku na nabożeństwach różańcowych będziemy modlili się za misjonarzy i w intencji misji.

  2. Nabożeństwa różańcowe w Sławianowie po wieczornej Mszy św., Skicu w środę po Mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a w Kleszczynie w czwartek z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę w łączności z Mszą św. Dzieci, szczególnie pierwszokomunijne, przychodzą w piątek.

  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. ze spowiedzią i nabożeństwem różańcowym: w Skicu w środę o g. 17.00, w Kleszczynie w czwartek o g. 17.00, w Sławianowie w piątek o g. 18.00.

  4. Chorych z komunią św. odwiedzę w piątek od g. 9.00.

  5. Sakrament bierzmowania będzie udzielony młodzieży 11 października, w piątek, o g. 16.30 przez nuncjusza apostolskiego w Nikaragui arcybiskupa Waldemara Sommertaga.

  6. Próba przed bierzmowaniem we wtorek po Mszy św. o g. 18.00 w Sławianowie i nabożeństwie różańcowym. Proszę o obecność młodzieży na Mszy św i nabożeństwie.

  7. Tegoroczna X Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 24-25 października (czwartek/piątek). Będzie to pielgrzymka dziękczynna za peregrynację Obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej.  Koszt 100 zł bez noclegu. Z noclegiem ok. 130 zł. Zapisy do 1 października.

  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Henryk Diks, l.72 zam. w Buntowie. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo…